inż. Konrad Gancarczyk

Założyciel Ganc-Service

Doświadczenie serwisowe

Wykształcenie kierunkowe

dni odbytych szkoleń

Certyfikatów

Kilka słów o nas

Firma GANC-SERVICE zajmuje się profesjonalnym serwisem zaawansowanych urządzeń do medycyny estetycznej i kosmetologii. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywamy od 2009 roku, a od 1 lipca 2011 działamy, jako niezależna firma. Wykształcenie inżynierskie, szeroka wiedza teoretyczna zdobyta na uczelniach technicznych, popartą wieloletnimi praktykami pozwala nam śmiało podejmować wszelkie wyzwania i rozwiązywać problemy techniczne dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Korzystamy z nowoczesnych profesjonalnych narzędzi do diagnostyki i napraw urządzeń. Dysponujemy zapleczem części zamiennych, stałymi kontaktami z producentami maszyn i podzespołów. Mamy wypracowane szybkie skuteczne metody serwisowe. Wszystko po to, aby ceniąc czas i pieniądze klientów, reagować możliwie najszybciej.

Dlaczego kosmetologia ?

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna to dziedziny rozwijające się dynamicznie oraz prezentujące stale nowości w zakresie aparatury zabiegowej. Od lat działamy w Polsce w zakresie wsparcia technicznego wszystkich, którzy na co dzień stykają się z tą zaawansowaną technologią. Z powodzeniem naprawiliśmy  setki urządzeń upiększających. Serwisujemy aparaturę klientów indywidualnych z całej Polski i wielu zakątków Europy. Nasze spostrzeżenia, badania i testy zaowocowały wieloma wdrożeniami sprawdzonych rozwiązań, przez najlepszych światowych producentów. Dzięki bliskiej współpracy z fabrykami, mamy bezpośredni wpływ na każdy istotny aspekt wykonania stosowanych w serwisie podzespołów. Jako producent SHR dopracowaliśmy aparaturę do najwyższych standardów. Pomaganie naszym klientom oraz praca nad najnowszymi technologiami to nasza misja i pasja.

 

Facebook        Google +         Youtube

Wiesz już kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Sprawdź teraz naszą szczegółową ofertę, aby wybrać usługę dla Twojego salonu.