Setki przeprowadzonych rozmów z klientami, pozwoliły nam na stworzenie poniższego zbioru zagadnień. Dostarczy Ci on wszystkich wartościowych informacji na temat naszych usług. Jeśli jednak nadal będziesz mieć wątpliwości, z chęcią rozwiejemy je osobiście.

Dlaczego moje urządzenie jest nieskuteczne ? (klinij, żeby rozwinąć)

Aparatura wykorzystująca technologię laserową, IPL, E-light, SHR jest bardzo podatna na niewłaściwą eksploatację. Aby terapia była skuteczna konieczne jest, aby Państwa głowica zabiegowa i podzespoły optyczne były w idealnym stanie technicznym. Jest to najważniejszy element, wpływający znacząco na powodzenie leczenia, to z głowicy emitowana jest wiązka, to głowica dotyka skóry pacjenta, to głowica jest elementem wykonawczym. Jeżeli rzeczywiste parametry, nie te które ustawiamy na urządzeniu, ale te które realnie docierają do skóry są słabe, to najprawdopodobniej Państwa głowica wymaga przeglądu i ustalenia przyczyn takiego stanu.

Ganc-Service realizuje ocenę stanu technicznego głowic zabiegowych całkowicie bezpłatnie. Wystarczy dostarczyć lub przesłać głowicę do serwisu. Dzięki zaawansowanej aparaturze diagnostycznej, szybko otrzymają Państwo od nas informację zwrotną, co dzieje się z urządzeniem. Jeżeli tylko wykryjemy jakieś nieprawidłowości, od razu jesteśmy w stanie zaproponować naprawę w najniższej rynkowej cenie i udzielić gwarancji na przeprowadzone prace.

Jakie lampy montujecie w urządzeniach ?

Ganc-Service jest jedynym serwisem w Polsce montującym najlepsze z produkowanych na świecie lamp ksenonowych, pochodzące od producenta z USA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się dopracować indywidualnie wyselekcjonowane lampy, na które posiadamy licencję wyłączności. W głowicach stosujemy podzespoły, które są najbardziej efektywne terapeutycznie i najbardziej niezawodne. Nie oferujemy żadnych kiepskich i tanich zamienników.

Zdajemy sobie sprawę, że naszych klientów nie stać na wykorzystywanie tanich zmienników! Dlaczego? Działają one kiepsko, niejednokrotnie doprowadzają do uszkodzenia urządzenia, są nieskuteczne terapeutycznie i stwarzają realne zagrożenie dla pacjentów w czasie zabiegów. Warto pamiętać o tym, że w pracującym gabinecie nie można pozwolić sobie na niezadowolenie klientów z zabiegów lub na tygodniowe przestoje aparatury, z uwagi na awarie urządzenia spowodowaną kiepskimi częściami użytymi przy regeneracji.

Certyfikat regeneracji głowicy zabiegowej - co to jest ?

Regularność regeneracji głowic zabiegowych, odpowiednia wymiana lamp ksenonowych i innych podzespołów eksploatacyjnych zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i utrzymanie odpowiedniego poziomu gęstości energii emitowanej z głowicy zabiegowej. Dla klientów, którzy korzystają z naszych usług w tej dziedzinie, od września 2011 roku prowadzimy szczegółową ewidencję przeprowadzanych prac serwisowych w czasie regeneracji i dodatkowo potwierdzamy odpowiednim CERTYFIKATEM. Każda głowica zabiegowa posiada niepowtarzalny numer serwisowy, który umieszczony jest na głowicy i wystawionym certyfikacie. Dowolna osoba (klient gabinetu) może zweryfikować jego autentyczność. Przesyłając e-mailem ten numer do Polskiego Centrum Serwisowego, otrzyma w odpowiedzi zwrotnej datę ostatniej regeneracji głowicy zabiegowej.

Czy prace serwisowe objęte są gwarancją ?

Tak, wszystkie prace serwisowe są objęte gwarancją. Korzystamy tylko z fabrycznie nowych podzespołów w czasie napraw, na które udzielamy co najmniej 12miesięcznej pisemnej gwarancji.

Czy przyjeżdżacie do gabinetu na naprawę ?

Tak, jak najbardziej. Na terenie Warszawy dojazd zawarty jest w cenie serwisu. Poza Warszawą wiąże się z pokryciem kosztów dojazdu 1,50zł/km.

Uprzedzamy, że nie wszystkie usterki udaje się naprawić na miejscu. Prace nad aparaturą, bezpośrednio w serwisie, dają większe możliwości diagnostyczno-naprawcze, dlatego też zachęcamy do wcześniejszego dokładnego przedyskutowania telefonicznie problemu z urządzeniem, aby jednoznacznie stwierdzić, czy lepiej jest dojechać do Państwa, czy przysłać urządzenie do nas.

Jak wysłać urządzenie ?

Najlepiej jest zapakować urządzenie w fabryczną skrzynię, która w odpowiedni sposób zabezpiecza urządzenie i wysłać kurierem. Zachęcamy do korzystania z usług kurierów UPS gdyż z praktyki wiemy, że realizują dostawy szybko (1 dzień roboczy) i co najważniejsze bezpiecznie.

Jeżeli Posiadają Państwo duże urządzenie, wolnostojące na kółkach, dodatkowo skrzynię z urządzeniem trzeba umieścić w pozycji pionowej na palecie i zapiąć pasami.

PAMIĘTAJ o dołączeniu wszystkich akcesoriów urządzenia, krótkiego opisu usterki i danych kontaktowych wewnątrz skrzyni.

Jak wysłać głowicę zabiegową ?

Najlepiej jest zapakować głowicę w oryginalną walizkę lub karton. Ważne, aby wnętrze przesyłki było dobrze wypełnione (pianką, ręcznikami papierowymi). Przewód głowicy powinien być swobodnie zwinięty, dlatego też opakowanie nie może być zbyt małe. Głowica zabiegowa powinna być zabezpieczona wewnątrz przed uszkodzeniem.

Pamiętaj, że według norm wysyłkowych, opakowanie przesyłek musi zabezpieczać zawartość przed upadkiem z wysokości 2 metrów. Za uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowego zapakowania, serwis i firmy kurierskie nie ponoszą odpowiedzialności.

Jak zamówić kuriera ?

Serwis korzysta z wygodnego sposobu zamawiania kurierów – sendit.pl , do którego zachęcamy również Państwa. Można zamówić przesyłkę w łatwy sposób, zapłacić online i wydrukować list przewozowy. Paczka dotrze do nas w kolejnym dniu roboczym, po tym jak zostanie od Państwa odebrana.

sendit.pl

UWAGA NA OSZUTÓW !

Na rynku działa wiele pseudo serwisów, które oferują niby regenerację, na rzekomo amerykańskich, niemieckich, francuskich, czy rosyjskich lampach. I to w bardzo atrakcyjnych cenach. Niestety niejednokrotnie są to oszuści, którzy wykorzystują niewiedzę i fakt, że użytkownik nie ma realnej możliwości sprawdzenia, jakiej jakości podzespół pracuje w urządzeniu. Ponadto wszystko odbywa się bez gwarancji i potwierdzenia płatności, co uniemożliwia późniejsze dochodzenie praw w przypadku oszustwa.

Ganc-Service wystawia pisemną gwarancję na używane lampy, dodatkowo poświadcza regenerację certyfikatem i wszytko zawarte jest jasno na fakturze.

Bądź świadomym użytkownikiem i klientem, żądaj najlepszej jakości obsługi serwisowej, zyskuj zadowolonych z terapii klientów.